Wyposażenie treningowe od HMS

Nie byliśmy ostatnimi czasy zadowoleni z jakości sprzętu sportowego, jaki dostawaliśmy do przetestowania. Częściej niż rzadziej okazywało się, iż wyposażenie od ponoć renomowanych i bardzo znanych producentów okazywała się dość przeciętna, i nieszczególnie odstawała jakością od sprzętu od niszowych, mniej znanych firm.

Najnowszy sprzęt sportowy od HMS

hms sprzętCo gorsza, coraz mniej wyposażenia spełniało nasze oczekiwania. Od niedawna zaczęliśmy słyszeć oraz więcej o sprzęcie treningowym od HMS, firmy która dość szybko zaczęła wybijać się wśród producentów wyposażenia sportowego, więc zdecydowaliśmy się wypróbować również ich sprzęt. Zamówiony od HMS sprzęt wyróżniał się przede wszystkim bardzo nowoczesnym wykonaniem, ale również i uniwersalnością. Uwagę przyciągały gryfy do sztang, które nie były prostym prętem, tak jak miało to miejsce w gryfach od większości innych producentów, a były zbudowane z segmentów. Taka konstrukcja pozwalała na dowolną regulację szerokości gryfu, ale również na podłączenie segmentów zakrzywionych, które ze zwykłej sztangi pozwalały zrobić wariant akrobatyczny czy nawet rehabilitacyjny. Po usunięciu większości segmentów, gryf mógł funkcjonować identycznie jak zwykły hantel. Sztanga więc była bardzo wielofunkcyjna, i nadawała się doskonale wszystkim tym osobom, które nie chciały wyposażać się w wiele różnych narzędzi do treningu, lub nie miały na to funduszy. Pozostałe narzędzia jakie testowaliśmy były równie nowoczesne i wygodne.

Przede wszystkim, wszystkie wyróżniały się charakterystycznym dla HMS wykończeniem chwytów, dzięki któremu zmęczenie dłoni podczas ćwiczeń było o wiele mniejsze, a sam trening zdecydowanie przyjemniejszy. Owy sprzęt, mimo przystępnej ceny, mógł bez trudu rywalizować z najlepszym wyposażeniem sportowym.