Chrzciny w dobrej krakowskiej restauracji

Muszę przyznać, że po narodzinach syna, długo zwlekaliśmy z organizacją chrzcin. Z jednej strony czekaliśmy aż dziecko wyzdrowieje, bo było trochę komplikacji przy porodzie, a z drugiej rodzicom oraz teściom zależało, by zrobić je później, czekając na przyjazd członków rodziny z zagranicy. W końcu udało się ustalić pasującą wszystkim datę.

Kraków – chrzciny w dobrej restauracji

dobra restauracja na chrzciny w krakowieNajpierw oczywiście udaliśmy się z mężem do naszej parafii, by ustalić, czy w wybranym przez nas dniu możliwe będzie ochrzczenie naszego synka. Na szczęście było to możliwe, więc w takiej sytuacji pozostało już najtrudniejsze, czyli znalezienie odpowiedniego miejsca czy sali na organizację przyjęcia dla rodziny i bliskich. Sporo się naszukała, zerkając na różne miejsca polecane mi wcześniej przez koleżanki. Mąż w końcu jednak powiedział, że jest taka dobra restauracja na chrzciny w Krakowie, która zdecydowanie powinna przypaść mi do gustu. Okazało się, że znajomy męża z pracy organizował tam chrzciny swojego syna i bardzo zachwalał zarówno samą restaurację, jak i personel pracujący w niej. Udaliśmy się tam z mężem, by sprawdzić na własne oczy, jak to wygląda i czy w ogóle będą oni mieli wolny termin w dniu, który nas interesował. No i co tu dużo mówić – miejsce było wspaniałe i serwowało świetne, smaczne jedzenie, bo kupiliśmy sobie tam akurat coś na obiad. I na szczęście mieli też wolny termin.

Już w tamtym momencie wiedzieliśmy, że dokonaliśmy dobrego wyboru. I to samo mówili nam goście na chrzcinach, którzy zachwycali się jedzeniem i piękną lokalizacją. Muszę szczerze powiedzieć, że chrzciny były bardzo udane i na pewno jeszcze nie jedną uroczystość rodzinną będziemy chcieli tu zorganizować. A akurat szykuje się niedługo rocznica naszego ślubu.